شماره ۱۹۱ ـ ۲۰ آبان ۱۳۹۹

مصاحبه «۱۰ مهر» با هماهنگ‌کننده «کارزار جهانی علیه پایگاه‌های نظامی آمریکا‌/‌ناتو»

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ

اولین کنفرانس بین‌المللی علیه پایگاه‌های نظامی ایالات‌متحده/ناتو در ۱۶ تا ۱۸ نوامبر سال ۲۰۱۸ از سوی «کارزار جهانی علیه پایگاه‌های نظامی ایالات‌متحده/ناتو» در شهر دوبلین، پایتخت ایرلند برگزار گردید. نزدیک به ۳۰۰ تن از بیش از ۳۵ کشور در این کنفرانس شرکت کردند. برای نخستین بار طیف رنگارنگ سازمان‌های مدافع صلح در سطح جهان، که هیچ سابقه همکاری با یکدیگر نداشتند، در کنار یکدیگر نشستند و به توافق رسیدند.

رفیق بهمن آزاد نماینده شورای صلح آمریکا در دبیرخانه شورای جهانی صلح و هماهنگ‌کننده «کارزار جهانی علیه پایگاه‌های نظامی ایالات متحده‌/‌ناتو» است که سازماندهی کنفرانس دوبلین را برعهده داشت. او همچنین هماهنگ کننده «ائتلاف علیه پایگاه‌های نظامی خارجی ایالات متحده» در آمریکا است که «کارزار جهانی» را بنیادگذاری کرد.

فایل صوتی پیوست، مصاحبه یکی از اعضای هیأت تحریریه سایت «۱۰ مهر» با رفیق بهمن آزاد درباره چگونگی آغاز این حرکت، رشد آن و دورنمای فعالیت‌های «کارزار جهانی علیه پایگاه‌های نظامی آمریکا‌/‌ناتو» است.

افزودن دیدگاه جدید

جهت جلوگیری از ورود اسپام
پاسخ به این پرسش ریاضی از آن جهت اهمیت دارد که سیستم شما را به عنوان شخص حقیقی تشخیص دهد و از ورود اسپام به سیستم جلوگیری شود.
۱۰ + ۱۰ =
لطفا به این پرسش ریاضی پاسخ دهید.
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.