شماره ۲۲۷ ــ یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰

اجتماعی

بیانیه تحلیلی تشکل‌های معلمان در مورد نحوه ادامه مطالبه‌گری

شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران در صورت محقق نشدن خواسته‌های مطرح شده با تمام قدرت از حق تعطیلی کلاس، اعتصاب و تجمع در جهت حمایت از خواسته‌های به‌حق معلمان و دانش‌آموزان استفاده خواهد نمود. ما هشدار می‌دهیم تبعات این تصمیم شورا مستقیماً بر عهده حاکمیتی است که تیغ خود را سمت‌و‌سوی منافع معلمان و دانش‌آموزان در بی‌اعتنایی به آموزش رایگان و با‌کیفیت گرفته است. نادیده گرفتن مطالبات معلمان مسلماً تاوان سختی خواهد داشت. امیدواریم حاکمیت با تجدید‌نظر در روش های پیشین، بیش از این مطالبات به‌حق معلمان جامعه را نادیده نگیرد که عواقب جبران‌ناپذیر آن گریبان تصمیم‌سازان این وضعیت نامطلوب آموزشی را خواهد گرفت.

قطعنامه تجمع سراسری معلمان؛ تجمع فرهنگیان در ۱۰۴ شهر

در پایان اعلام می‌کنیم شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران بر عهد و پیمان خود با فرهنگیان شاغل و بازنشسته تأکید دارد و تا تحقق کامل مطالبات با حمایت فرهنگیان دست از مطالبه‌گری برنخواهد داشت و روند اعتراضات را با شدت هرچه بیشتر ادامه خواهد داد، همچنین از دولت و مجلس می‌خواهد بیش از این در مقابل خواست و اراده معلمان نایستند و از قوه قضائیه می‌خواهد به پرونده‌سازی‌ها علیه فعالان صنفی از جمله غلامرضا غلامی ‌و روح‌الله مردانی و دیگر فعالان صنفی پایان دهد.
به امید تحقق آزادی و عدالت و رفاه و شادی و صلح در ایران عزیز

۲۲ آذر ۱۴۰۰، شکوه ماندگار در تاریخ مطالبه‌گری فرهنگیان

۲۲ آذر ۱۴۰۰ بی‌شک روزی ماندگار در تاریخ مطالبه‌گری معلمان شاغل و بازنشسته کشور ماست. این روز از هر نظر شاخص و فراموش‌نشدنی، بزرگ و باشکوه، آموزنده و روشنگر بود

در محکومیت بازداشت فعالین صنفی

بیانیه شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران در محکومیت بازداشت آقای رسول بداقی / سندیکای شرکت واحد بازداشت لیلا حسین‌زاده از دانشچویان حامی حقوق کارگر را محکوم می‌کند

۶۰‌میلیون ایرانی زیر خط فقر زندگی می‌کنند

سرمایه‌داریِ ایران سرمایه‌داری دلال‌مآبانه است، چراکه با کار دلالی‌ست که بیشترین سود برای عده‌ای خاص فراهم می‌شود. وقتی دولت دلار ۴۰۰۰ هزار تومانی را با رانت به عده‌ای خاص می‌دهد تا کالا را با قیمت ارزان وارد کنند و با قیمت گران بفروشند و کسی بر آن نظارت نمی‌کند یعنی از این فلسفه پیروی می‌کند. 

صفحه‌ها

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.