شماره ۲۴۴ ــ یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

ویدیوهای ویژه

میزگرد سایت «۱۰ مهر» درباره رویدادهای اخیر در پاکستان

با سلام و درود به بینندگان این برنامه و خوانندگان سایت «۱۰ مهر».
برکناری عمران خان از پُست نخست‌وزیری و پیامدهای آن در اوضاع پاکستان و منطقه ما، به‌ویژه در کشور افغانستان، موضوع میزگرد امروز است.
خوشامد می‌گویم به مهمانان گرامی برنامه، آقایان دکتر مرتضی محیط، اسدالله کشتمند و عبدالله سپنتگر.

برچسب ها ( تگ): 

میزگرد سایت «۱۰ مهر» در مورد رویدادهای اوکرائین (بخش دوم)

با سلام و درود و تبریک نوروز به بینندگان این برنامه و خوانندگان سایت «۱۰ مهر» و خوشامد به مهمانان گرامی آقایان دکتر مرتضی محیط، اسدالله کشتمند و افشین رازانی (بهمن آزاد).
امروز، یکشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۱، برابر با ۲۷ مارس ۲۰۲۲، دومین میزگرد سایت «۱۰ مهر» را در رابطه با حوادث کنونی اوکراین و عملیات نظامی ویژه روسیه در خاک این کشور برگزار می‌کنیم.

برچسب ها ( تگ): 

میزگرد «۱۰ مهر» در مورد رویدادهای اوکرائین (بخش اول)

با سلام و درود به بینندگان این برنامه و خوانندگان سایت «۱۰ مهر» و خوشامد به مهمانان گرامی آقایان دکتر مرتضی محیط، اسدالله کشتمند و افشین رازانی (بهمن آزاد).
سومین میزگرد سایت «۱۰ مهر» که در روز یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ برگزار شد، در رابطه است با حوادث کنونی اوکراین و عملیات نظامی ویژه روسیه در خاک این کشور.

برچسب ها ( تگ): 

ویدئوی دومین میزگرد سایت «۱۰ مهر»

دومین میزگرد در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۲۲ (۸ اسفند ۱۴۰۰) با شرکت آقایان مرتضی محیط، مصطفی دانش، گودرز اقتداری و همچنین سه تن از اعضای تحریریه سایت «۱۰ مهر»، آقایان محمد حقیقت، اردشیر جم‌نشان و افشین رازانی (بهمن آزاد) برگزار شد.

برچسب ها ( تگ): 

برگزاری نخستین میزگرد سیاسی سایت «۱۰ مهر»

این میزگرد در تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۲۲ (۱۰ بهمن ۱۴۰۰) با شرکت آقایان مرتضی محیط، مصطفی دانش، گودرز اقتداری و همچنین سه تن از اعضای تحریریه سایت «۱۰ مهر»، آقایان محمد حقیقت، اردشیر جم‌نشان و افشین رازانی (بهمن آزاد) برگزار شد.

برچسب ها ( تگ): 

صفحه‌ها

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.