ساخت ورزشگاه جدید در تهران قطعی شد

Print Friendly, PDF & Email

خبرآنلاین، ۲۹ آذر ۱۴۰۲ ـــ به‌گزاش خبرگزاری فارس، در جلسه‌ای با حضور محمد مخبر، معاون اول رئیس‌جمهور جزئیات توافق‌نامه احداث مجموعه فرهنگی ورزشی جدید تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برای امضا، نهایی شد. مخبر در این جلسه … با اشاره به اهمیت ساخت یک ورزشگاه بزرگ چند منظوره برای رفع نیازهای کشور با توجه به علاقه و نیازهای نسل جوان، بر ضرورت تسریع در اقدامات و تصمیمات اولیه برای ساخت این مجموعه بزرگ ورزشی تأکید کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان این‌که طبق برنامه‌ریزی‌ها، ساخت این ورزشگاه چندکاربردی به‌گونه‌ای است که در منطقه، خاص و نمونه خواهد بود، خاطرنشان کرد: نیاز به ساخت چنین مجموعه ورزشی در شأن جوانان و مردم ایران و در تراز نظام جمهوری اسلامی در سال‌های گذشته احساس می‌شد که طبق برنامه‌ریزی‌ها تا پایان دولت سیزدهم به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور، نیز در این جلسه به دستورات و تأکیدات رئیس‌جمهور برای ساخت این ورزشگاه بزرگ اشاره کرد و افزود: با پیگیری‌های مستمر رئیس‌جمهور، معاون اول و هماهنگی بین دستگاهی مقدمات و تفاهم‌نامه‌های اولیه برای آغاز عملیات اجرایی این مجموعه ورزشی انجام شده است.

در ادامه این جلسه، جزئیات توافق‌نامه احداث این ورزشگاه، مدل‌های تأمین اعتبار مالی و آغاز عملیات اجرایی مورد بحث و بررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *